Po ukončení celoštátnych súťaží sa rozbehli i tie mládežnícke. V kategórii mladšie žiačky sme vycestovali na prvé kolo do Fiľakova. V úvodnom zápase s domácim tímom sa nám podarilo remizovať. Celý zápas sme mali hernú prevahu no zápas sme nedokázali doviesť do víťazného konca. Po dvoch tretinách sme síce viedli 2:0, no v poslednej
časti sme prestali hrať, súper to využil a uštedril nám dva góly. Zápas tak skončil nerozhodne 2:2. V druhom zápase sa nám podarilo zdolať družstvo z Kysuckého Nového Mesta v pomere 5:2. V tomto zápase sme viedli po dvoch tretinách 4:0. Opäť sme ale v závere povolili a súperovi sa podarilo znížiť o dva góly. Našťastie sme sa rýchlo spamätali a odpovedali sme piatym gólom. Z prvého turnaja si tak odnášame cenné 3 body. Ďalšie kolo je na programe v sobotu 23.apríla v MŠH Tvrdošín.