Po vyše dvojmesačnej prestávke sme v sobotu odohrali ťažký zápas proti Hurikánu, v ktorom šlo obom tímom o veľa. Už v prvej minúte sme sa dostali do vedenia. Následne sme však dvakrát inkasovali a súper vyhrával 2:1. Prvé dve tretiny bol zápas veľmi vyrovnaný. Druhú tretinu sme dokonca vyhrali 3:2, a tak bol stav pred treťou tretinou nerozhodný – 4:4. Do poslednej tretiny sme nastúpili s cieľom dotiahnuť zápas do víťazného konca a naplno bodovať. Hurikán nás však zaskočil rýchlym gólom, na ktorý sa nám už nepodarilo odpovedať. Dlhá pauza bez tréningov a zápasov sa prejavila najmä v závere zápasu kde sme už nevládali a súper ešte upravil skóre na konečných 4:7.

V nedeľnom zápase proti Nitre sme úvodnú tretinu zaspali a prehrali sme ju 1:4. Avšak v druhej tretine sa začala prestrelka. Hneď v 47 sekunde skórovala Frederika Gondová. Nitra potom opäť odskočila na rozdiel 3 gólov. Nevzdali sme to a súperovu sieť sme rozvlnili ešte 3 krát. Po druhej tretine bol stav 6:7. Posledná tretina nám však vyšla a zápas sme otočili. Necelé 2 minúty pred koncom sa trafila Klára Zavodančíková a strelila tak vyrovnávajúci gól. V čase 59:37 strelila víťazný gól Miška Dulková a tak sme sa tešili z ďalších 3 bodov a zároveň druhej výhry v sezóne. Táto výhra nás posunula v tabuľke na 6. miesto po deviatich odohraných zápasoch.