Veronika Paňková: V lige nie je tím, ktorý by sme neboli schopné poraziť.

Ako hodnotíš vstup do sezóny?
Tým, že sme vstúpili do sezóny víťazne, môžem hodnotiť len pozitívne. Prvá tretina síce nebola ideálna, ale postupne sme sa do toho dostali. Verím, že sme do sezóny vykročili správnou nohou a naladili sme sa na víťaznú vlnu.


V prvom zápase si dala hattrick bude ich viac?
Hattrick sa podaril, aj keď z troch gólov to boli dva zlepence a jeden pekný no ako sa hovorí Pán Boh zaplať aj za to , ale určite to na psychike pomôže každému hráčovi, keď sa mu darí v koncovke. Či ich bude viac? No ak to má pomôcť tímu k víťazstvu bodaj by ich bolo čo najviac, no myslím, že keby sme každá trafili všetky šance čo sme si vypracovali tak polovica dievčat z tímu by si pripísala v prvom zápase hattrick.


Tvoja predstava v tomto ročníku?
Osobne si myslím, že v lige nie je tím, ktorý by sme neboli schopné poraziť, bude záležať len na nás ako sa k jednotlivých zápasom postavíme a hlavne aký bude absentizmus, ktorý by som v našom time označila za kľúčový.
Táto sezóna je pravdepodobne pre mnoho z nás posledná, takže určite keď poviem, že ciele sú len tie najvyššie nebudem hovoriť len za seba ale za celý tím.